אגדה אפריקאית
ילדים
אין, תאטרון אלחיאת - המרכז הקהילתי הערבי רמלה סחנין
אה או
ילדים
תאטרון אלמינא כפר קאסם
אי הסודות
ילדים
תאטרון אלחנין נצרת כפר קאסם
ארוך, קצר ומפותל
ילדים
תאטרון קומקום מועצה אזורית מרחבים
בגדי המלך החדשים
ילדים
תאטרון אלחיאת - המרכז הקהילתי הערבי רמלה שפרעם
בזכות הא'-ב'
ילדים
תאטרון נועה אריאל ביתר עילית,ירושלים
בייגלה
ילדים
תאטרון ארצי לילדים ונוער מגדל העמק,קריית ים,קריית ים
בן המלך והעני
ילדים
תאטרון גושן טירת הכרמל,שדרות
בעקבות האריה
ילדים
תאטרון אספקלריא מועצה אזורית שפיר
בקצב הביט
ילדים
התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד, ינון ובועז בן דוד The Bit Box Brothers חיפה
גברת כלום
ילדים
תאטרון הקרון ירושלים
דודה לאה – מאת שומיש
ילדים
תאטרון מופע מצפה רמון
דודי שמחה
ילדים
תאטרון המדיטק, תאטרון כפיים הגליל התחתון,זבולון
האוצר מדמשק
ילדים
מוטי הלר ירושלים,מועצה אזורית נחל שורק
הבית החדש של שירה
ילדים
נגה להקת מחול קצרין
הגשם של סבא אהרון
ילדים
תאטרון הקרון מועצה אזורית לכיש
הדגל שלי
ילדים
תאטרון הקיבוץ, להקת המחול הקיבוצית ירוחם
הוא לא נמר
ילדים
תאטרון הגברת מועצה אזורית עמק לוד
החבר הכי טוב שלי
ילדים
תאטרון הקיבוץ חצור הגלילית
המעיל המופלא
ילדים
תאטרון עמוקה אלעד
הצבי הקטן
ילדים
תאטרון ג'ביינה חורה,חורה
הקסם של מוצרט
ילדים
תאטרון הקיבוץ מועצה אזורית שדות נגב
הקרקס של סבתא פשקה
ילדים
תאטרון הגברת מועצה אזורית עמק לוד
הרפתקאות חמור שכולו תכלת
ילדים
תאטרון חיפה מטה אשר
השיר של לולה
ילדים
תאטרון קליפה קריית ארבע
והילד הזה הוא אני
ילדים
תאטרון ארצי לילדים ונוער ירושלים
זוהדי ומהדי
ילדים
תאטרון אלחנין נצרת מע'אר
חגיגה בסלט
ילדים
תאטרון אלג'ואל אלבלדי מע'אר
יואל אמר
ילדים
תאטרון הקרון מועצה אזורית חבל יבנה
ילד אגדה
ילדים
תאטרון ארצי לילדים ונוער אריאל
ילדי בית העץ
ילדים
תאטרון המדיטק מנשה
כובע קסמים
ילדים
תאטרון גושן שומרון
לילה והמפלצת
ילדים
יארא אמנות ופולקלור ע"ר טמרה
למה רק כבשים
ילדים
תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער בית שאן
מהומה על הבמה
ילדים
תאטרון המדיטק ירושלים
מולאן
ילדים
תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער באר שבע
מופע הקרקס של החנונים
ילדים
החנונים נתיבות
מיכאל
ילדים
תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער לוד
מעט מאוד מעיל
ילדים
תאטרון פשוט הר חברון
מעשייה לדג השמך – מפגש של מוזיקה ומעשיות
ילדים
מועדון הקונצ'רטו הקאמרי אפרת
משחקים של סבתא
ילדים
תאטרון הגליל הקהילתי שיבלי אום אלע'נם
משלי חיות
ילדים
תאטרון האינקובטור חדרה
משפחה שכזאת
ילדים
חני העמותה לקידום תאטרון מובחר אשקלון
מתקן החלומות
ילדים
חני העמותה לקידום תאטרון מובחר, התאטרון העירוני הרצליה והחברה לאמנות ולתרבות הרצליה בע"מ מועצה אזורית מטה בנימין
נמש בת שמש
ילדים
תיאטרון הנגב, תיאטרון אלמהבאש תל שבע
סיפורי בדים
ילדים
תאטרון המטמון שלומי,שלומי
סיפורי היער הקסום
ילדים
תאטרון קליפה - עודד צדוק בני עי"ש
סמיח ופרחאן
ילדים
הדוב הירוק מע'אר
סערה בדלי מים
ילדים
רבקי טננהויז מודיעין עילית
עוץ לי גוץ לי
ילדים
מוזאון המזגגה, תאטרון חוצפה קטנה קיבוץ נחשולים
עיד ג'דו
ילדים
תאטרון אלחנין נצרת קלנסואה
על נסים ונפלאות
ילדים
תאטרון ארצי לילדים ונוער מגדל העמק
עמו אוסמה
ילדים
תאטרון אלמינא עכו,רהט
פטר והזאב
ילדים
תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מרום הגליל
פינקי ובריין
ילדים
תאטרון אנסמבל פרינג' נצרת נצרת
פרח אדום
ילדים
תאטרון ג'ביינה עכו
פרח לב הזהב
ילדים
תאטרון השעה הישראלי אופקים
צחוקות
ילדים
תאטרון האינקובטור קריית עקרון
קרקס הבובות
ילדים
תאטרון קומקום קלנסואה
שבת בבוקר
ילדים
תאטרון הקיבוץ גבעת זאב
שו קסת אלמתל
ילדים
עמותת סרד שיבלי אום אלע'נם
שושו והחוקר קונן
ילדים
תאטרון אלחנין נצרת לוד
שיר הגשם
ילדים
תאטרון הגליל הקהילתי כיסרא סמיע,כיסרא סמיע
שכנים
ילדים
תאטרון הנפש חדרה
שלגיה ושבעת הגמדים
ילדים
תאטרון ג'ביינה ג'דיידה מכר
שלושה חברים וטורף
ילדים
התאטרון העירוני הרצליה, החברה לאמנות ותרבות הרצליה בע"מ עמק הירדן
שרלוק הולמס – התעלומה הראשונה
ילדים
תאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער קריית מלאכי