ארטישוק יפו

7.9.17 יום ה' שוק הפשפשים - רחבת עמיעד (תל אביב יפו) שעת המופע: 20:00 הכניסה חופשית

20:00

תומר ישעיהו – מופע סולו

תומר ישעיהו מגיע עם הבוזוקי, הגיטרה והקופסאות ההודיות לשוק הפשפשים ביפו, לנגן שירים מכל האלבומים שלו ושירים חדשים.

 

21:00

 

TOTEMO (רותם אור)

בעשור האחרון הפכה המוזיקאית והמפיקה Totemo (רותם אור) לאחת מההבטחות הממומשות הגדולות של עולם האינדי המקומי. בהפקה משותפת עם רועי אביטל, האלבום Heavy As My Dreams זכה לתגובות נרגשות בארץ ובעולם, שהכתירו את הסאונד שלו כפורץ דרך בעולם הפופ.

באלבום החדש, Desire Path, אור ממשיכה להיות ממבשרות האלקטרוניקה העתידנית בסצינה המקומית. שירי האלבום נכתבו במהלך השנה האחרונה, בה התמודדה אור עם מחלת הסרטן. מילות השירים מציעות התבוננות מפוכחת ואמיצה על התהליכים האישיים שליוו אותה במהלך השנה החולפת. בחזון אומנותי בלתי מתפשר, האלבום משלב בין ביטים מדוייקים לצלילים חלליים, לחנים פופיים עם אלמנטיים קלאסיים, וכלים מהמזרח הרחוק.
עם בכורת האלבום, במגזין הנחשב NOISEY, הגיע האלבום למקום הראשון במצעד האלטרנטיבי של אייטיונס ישראל, ולמקום השני במצעד הכללי תוך שעות ספורות בלבד.

בימים אלה טוטמו עושה את צעדיה הראשונים בשווקים חדשים ורחוקים – ותיסע בקרוב בהרכב מלא לדרום קוריאה.

"פופ אלקטרוני ששומר על תנופה גם כשהוא צולל לתוך ים של רכות" – בן שלו, הארץ

רותם אור – גיטרה, קלידים, מחשב, שירה
דן קרפמן – באס, קלידים, שירה
יואל דורות – תופים וכלי הקשה, שירה

 

22:00

Cut Out Club / קמע – קבוצת מוזיקה עצמאית

הקאט אאוט קלאב מרכיבים ביג-בנד של ארט-רוקנרול מתוזמר, ציורי וגזור בקפידה. בשלוש השנים החולפות קנו לעצמם שם כאקט לייב יוצא דופן, בארץ ובעולם. Cut Out Club – האלבום, זכה לביקורות נלהבות והשמעות מאסיביות; הוא מציג את המנעד החריג של ההרכב – בין האפי למסיבתי – שמחבר השראות מארט-רוק של שנות ה- 70 ועד לג'ק ווייט כיום, דרך דיסקו, גיטרות מערבוניות, סינת' ומה לא, באריזה עכשווית מרשרשת, בהפקתו של ברוך בן יצחק (רוקפור)

ניצן חורש – שירה וגיטרה | דורון טלמון – שירה ופרקשן | בן גולן – גיטרה וקולות | רועי בר יהודה – סקסופון | שי רוט – סינתיסייזר | ירון שראל – בס | איתי מנבר – תופים

 

 

קרדיט צילום:

Cut Out Club – Alex Zamoshkin
תומר ישעיהו – זוהר ראלט
TOTEMO – דנה וקסלר

חזור לתוצאות החיפוש